HABERLER

Aiphone IP Sistemler Çalıştayına Katıldık

AIPHONE Türkiye olarak Mart ayında üreticimizin Japonya’daki AICHI şehrindeki genel merkezinde düzenlediği eğitim çalıştayı ve üretim tesisi ziyaretine katıldık.

İnterkom ve Haberleşme alanında yeni teknolojik gelişmeleri öğrenme fırsatını yakaladığımız bu çalıştayda, Aiphone markasının üstün teknolojik ürünlerini nasıl ürettiğini yakından görme fırsatı elde ettik.

Yenilenen apartman sistemleri, yeni IP tabanlı güvenlik çözümleri hakkında bilgiler öğrenirken, sistemlerin kurulumu ve yetkilendirilmesi konusunda düzenlenen workshop’a katıldık. Yapılan çalışma sonunda başarılı olarak üretici tarafından sertifikalandırıldık.

Bu ziyaret ile Japonya’daki diafon – interkom sistemleri ve bina güvenliği konularında yerel çözümler hakkında bilgiler edinme fırsatımız oldu.

Deming Prize üstün kalite ödüllü bir marka olan AIPHONE’un son teknoloji ile donatılmış fabrikalarından birini gezme ve nesilden nesile geçen markanın hizmet ve ürün kalitesini en üst seviyede sürdürme politikaları hakkında da bilgiler edindik.

Bu verimli geçen ziyaretin sonunda, Türkiye’de müşterilerimize daha iyi hizmet vereceğimizi düşünüyor, tecrübelerimizi bir an evvel sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Bu link aracılığıyla Aiphone ürün gruplarına ulaşabilirsiniz.