ÜRÜNLERİMİZ

Güvenlik ve İnterkom - Haberleşme Cihazları

Aiphone Yeni IXG Serisi
IP Tabanlı Çoklu Apartman Sistemi

 • IXG Sistemi, dünyanın en prestijli ödülü Deming Prize’ın sahibi olan Aiphone’un 70 yılı aşkın tecrübesiyle bugüne kadar yaptığı en gelişmiş interkom sistemidir. Sofistike ve dikkat çekici dizayna ve kullanım kolaylığı sağlayan çok fonksiyonlu bir panele sahip olan cihaz, tam IP desteği ile tüm farklı projeler için birinci adaydır. Daha da iyisi, hareket halindeyken bile güvenlik konsoluna erişmek isteyenler için cep telefonu desteği ile hem güvenli hem de esneklik sağlarsınız.

  Müşterilerinizin güvenlik ihtiyaçlarını karşılayacak bir sistem tasarlamanıza yardımcı olmak için Aiphone Uzmanlarımıza danışınız.

  Bu sistem sayesinde;

  Hiçbir mesafe veya sayı sınırı olmaksızın istediğiniz sistemi hem ekonomik hem de son teknolojiyle kurmanıza imkân sağlanır.  Akıllı telefon veya tabletinizden evinize gelen misafirleri cevaplayabilir, kaydedebilir veya kapıyı onlar için açabilirsiniz.  Tüm 3.parti ağ sistemleriyle entegrasyon kurar, 3.parti olarak kullandığınız NVR-VMS sistemleri veya diğer karmaşık sistemlerinize entegre olur.  7 inçlik yüksek çözünürlüklü daire üniteleri ile doğru ve güvenli iletişim kurmak çok kolaydır.  Gelen çağrıları 170 derece açılı kamerasıyla hiçbir detayı kaçırmaksızın cevaplayabilir, ziyaretçi ile görüşmenizi kayıt altına alabilir veya site güvenliği/merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.  QR kodu tanıtma sayesinde, çoklu apartmanlarda kişilerin tanımlama işinin zorluğu tarih oluyor, saniyeler içinde kişileri cihazlara tanıtabilirsiniz.  Asansör kontrolü, IP kamera entegrasyonu, arama geçmiş kaydı, SD kart desteği gibi özellikler artık standart!  Diğer örnek sistemler gibi güvenlik açığı yaratacak bir open-source yazılım kullanmaz, yazılımı %100 güvenlidir, ana ve değişmez koşul dairenizin veya sizlerin mahremiyeti ve güvenliğinizdir.

 • Ürün Dokümanları
  Ürün Videoları