Açıklama
Metin Kutusu: JKW-IP	IP İnterkom Adaptörü

Aiphone bilgisayarınızı, görüntülü kapı haberleşmenizin ve güvenliğinizin bir parçası yapıyor.

Özel yazılımı sayesinde, internet bağlantısı olan her yerden kapı geçiş güvenliğinizi yönetebiliyor, evde olmasanız dahi ziyaretçilerinize yanıt verebiliyorsunuz.

Kapı: 1   Oda: 1   PC: 10

Aiphone JKW-IP ağ adaptörü, Aiphone JK serisi görüntülü interkomu üzerinden, özel yazılımı ile internet bağlantınızın olduğu her noktada kapı geçiş güvenliğinizi yönetmenizi sağlıyor. Böylece kapınıza gelen ziyaretçilerinize dünyanın her noktasında cevap verebilme imkânı sunuyor.

Sistemi kendi başına kullanarak, hafızalı, 170 derece görüş açılı, dijital zoom ve pan-tilt yapabildiğiniz renkli görüntüleme sistemiyle, yüksek seviyeli bir görüntülü kapı interkomu düzeneğine, acil yardım, gaz, su, vb. alarmlar da bağlayarak sahip olabilirsiniz. Bu sisteme sadece JKW-IP ağ adaptörü ekleyerek internet bağlantınız üzerinden, adaptör ile verilen yazılımı istediğiniz bilgisayara yükleyerek (10 PC’ye kadar), tüm fonksiyonları bilgisayarınızda da gerçekleştirebilir duruma geliyorsunuz.

Ayrıca adaptör üzerindeki 4 sensör girişini kullanarak, güvenliğinizin tüm alarmlarına internet üzerinden ulaşıyor, yine adaptör üzerindeki çıkışı da kullanarak siren çaldırma vb. bir işlevi uzaktan yerine getirebiliyorsunuz. İsterseniz bilgisayar üzerinden kapınızı ziyaretçilerinize açabiliyorsunuz.

Ya bilgisayarınız kapalı ise! Bu durumda sisteminiz yine boş durmuyor ve önceden belirlediğiniz e-posta adreslerinize fotoğraflı ziyaretçi bilgilerini ve alarm çağrılarını gönderiyor.

JK-1MED

Ana ünite

Resim hafızalı

Eller-serbest

3,5” Renkli PTZ monitör

 

JK-1MD

Ana ünite

Eller-serbest

3,5” Renkli PTZ monitör

JKW-IP broşür (EN)

JKW-IPCatalog(2.86MB)JK-1MEDJK-1MD

The JKW-IP was the winner of the 2010 ISC West New Product Showcase award as Best in IP Devices, Products and Software.

JP-DV

JK-DV

Görüntülü kapı ünitesi

170º Kamera

Darbeye dayanıklı

Sıva üstü montaj

JP-DVF

JK-DVF

Görüntülü kapı ünitesi

170º Kamera

Paslanmaz çelik

Darbeye dayanıklı

Sıva altı montaj

JP-DA

JK-DA

Görüntülü kapı ünitesi

170º Kamera

Sıva üstü montaj

-Güncellemeler-